Açıklama

İzmir’de 1965’ten bu yana sürdürdüğü kalite hizmet anlayışı ve misafirlerinin takdiri ile markalaşan Reyhan, alıştığınız lezzetlerini, kişiye özel, klasik, şantili ve kove pastalarını, el yapımı leziz çikolata çeşitlerini, tatlı & tuzlu kurabiye ve cheesecake çeşitlerini, rokoko, sükse, sandey, polovak, elevit, isina gibi dondurmalı birbirinden lezzetli ürünlerinin yanında limonatası, özel reyhan çayı ve dünya kahvelerinin yer aldığı geniş mönüsünü butik işletmecilik anlayışı ile harmanlayıp, misafirlerini ağırlıyor.

Reyhan İzmir’de şu anda 1100 kişi toplam oturma kapasitesine sahip 5 şubesi, 210 çalışanı ve 2000 metrekarelik üretim merkezi ile misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. Çağın tüm teknolojik imkanlarını kullanarak, ürünlerinde geçmişin doğal lezzetlerini koruyarak samimiyetle hizmet etmek işletmenin ana prensibidir.

CATERING

Toplantı, kutlama, açılış organizasyonları gibi tüm özel zamanlarınızda, seçkin menülerimiz ile süsleme, müzik, animasyon ve diğer dileklerinize özenle hazırlanıyor sizlere maksimum kalite ve hizmet sunuyoruz.

Gıda mühendisimiz gözetiminde hazırlanan ürünlerimizi, frigorifik araçlarımızla sevk ediyoruz.

Deneyimli ekibimiz ile 30 kişiden başlayan tüm organizasyon hizmetlerinde her zaman sizlerleyiz..

Detaylı bilgi almak için:
onder.kara@reyhan.com.tr

Fotoğraflar

Değerlendir

Be the first to review “Reyhan Pastanesi”

Kalite
Servis
Fiyat
Ortam
Konum