izmir info
administrator
  • Harita
  • Çevre
  • Yol Tarif
  • Driving
  • Walking
  • Bicycling
  • Transit

MAVİGÜN GÜZELLİK SALONU – İZMİR

  • 3300
Tesis Bilgileri
Telefon+90.232.381 4 333 • +90.545.660 77 44
Fax-
Adres Cemal Gürsel Caddesi No: 238 Kat: 3 Daire :3 Karşıyaka,İZMİR
HAKKINDA

Kaliteyi ve güveni yılların verdiği deneyimle sunmak…

MAVİGÜN sizler için,eşinizle birlikte hizmet alabileceğiniz huzurlu bir ortam ve hijyen şartlarını istisnasız bir şekilde en üst seviyede yerine getiren güvenli bir merkezin kapılarını açtı. Yıllar içinde edindiğimiz binlerce değerli müşterimiz haklı gururumuz, en güzel referansımızdır.

Yılların verdiği deneyimle ve profesyonel ekibimizle sizlere en iyi hizmeti sunmanın verdiği gururla sizlerin karşısındayız.

Hizmetlerimiz

Screen Shot 2016-01-25 at 12.19.42Venus Legacy

Invasif olmayan vücut biçimlendirme

Selülit azaltma

Kırışıklık azaltma

Çevresel daraltma

Cilt sıkılaştırma

Çatlak azaltma

 

Screen Shot 2016-01-25 at 12.20.37Icone

Selülit tedavisinde

Bölgesel yağlanmaların giderilmesinde

Doku gevşekliklerinin yok edilmesinde

Mevsim dönüşlerinde yaşanan yorgunlukların giderilmesinde

Vücut kontürlerinin düzeltilmesinde

 

Screen Shot 2016-01-25 at 12.23.07

Kalıcı Epilasyon

Kalıcı epilasyon, vücutta oluşan kıllanmanın giderilmesinde en etkili medikal teknolojidir. İnsanlar kalıcı epilasyon tekniği öncesinde çok farklı yöntemler kullanıyorlardı. Bu yöntemlerin çoğu uzun süreli ve kalıcı olmuyordu. Kalıcı epilasyon bu sorunu gidermede en etkili medikal estetik yöntemidir.

 

Screen Shot 2016-01-25 at 12.26.55Cilt Bakımı

Standart Cilt Bakımı      Oksijen Terapi

Casmara Maske             Standart Cilt Bakımı

Anti Aging Bakımlar    Leke Tedavileri

 

Screen Shot 2016-01-25 at 12.28.24Selülit Masajı

Selülit Masajıyla; Lokal dolaşımı ve lenf drenajını arttıran masaj manevralarıyla yağ hücrelerinin volümlerinin azalması sağlanır. Geliştirdiğim selilüt masaj tekniği ile cilt altı, derin yağ tabakaları ve kaslar etkilenir. Her biri 45 – 60 dakikalık olan seanslar haftada 2 veya 3 kez uygulanabilir. Böylece dolaşım hızlanır, yağların parçalanarak lenf drenajına mobilizasyonu/ aktarımı sağlanır, sellülitli deri görüntüsü değişirken, kaslar sıklaşır ve bölgesel incelme elde edilir.Kronik durumuna göre 10. seanstan sonra sellülitli deri görüntüsü düzelmeye başlar veya kesin sonuç elde edilir

Presso Terapi(Lenf Drenaj)

Vücuda basınç masajı yapabilen cihazlarla, vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşım hızlandırılır böylece damarlar arasında biriken sıvının drene edilmesine ortam yaratılır. Çeşitli hastalıklar sebebiyle vücutta oluşan ödemin atılmasında, selülit tedavisinde, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarının etkinliğini arttıran bir yöntemdir.

Vücut Analizi

Merkezimize kilo problemi ile müracaat eden kişilerin boyunu, yaşını, aktivite düzeyini ve diğer gerekli bilgilerini makineye yükleyerek bize vücut ağırlığını ,yağ ve kas oranı ,metebolikyaşını,metobolizmahızını,vücut su oranını,alacağı kaloriyi bir yazıcı çıktısı şeklinde bilgisini sunar.

Kişinin kolları, bacakları ve gövdesi için bölümlendirilmiş sonuçlar vererek yağ kaybı / kas kazanım oranı görülebilir. Her bölüm (Segment) için yağ yüzdesi, yağ kütlesi, yağsız kütle ve yaklaşık kas kütlesini size bir rapor halinde sunacaktır.

TANITA vücut analiz monitorleri BİA (bioelektricalimpadanceanalysis) tekniği ile çalışır. Bu metod vücudun bileşimini analiz eder. Hissedilmeyen çok zayıf ve vücut için güvenli bir elektrik akımı kasların içindeki sıvıda dolaşır. Akım yağ tabakasına rastladığında dirençle karşılaşır, direnç gösteren katmanlar TANITA tarafından değerlendirilip, vücut analiziniz gerçekleştirilir.

 

Yorumlar 0

Bu sayfaya ilişkin bir yorum henüz yapılmadı.