izmir info
administrator
  • Harita
  • Çevre
  • Yol Tarif
  • Driving
  • Walking
  • Bicycling
  • Transit

HELEN ESTETİK – İZMİR

  • 1867
Tesis Bilgileri
Telefon+90.232.336 66 33 • +90.555.896 19 12
Fax-
Adres Yalı Mahallesi Semt 6436/2 Sk. No:2/4 Karşıyaka /İZMİR
HAKKINDA

Misyonumuz

Günümüzde sağlık ; Benlik saygısı ve güçlenme olarak yeniden tanımlanmıştır. Bakımlı olmak, benlik saygısının temel dayanağıdır, insanlar bu hizmeti verenler ile bağlarını 1800’lü yıllarda kurmuşlardır ve günümüzde de bu bağ kuvvetlenerek artmaktadır.

Bu bağlamda hizmetlerimizin sürekliliği vardır. Verdiğimiz hizmet insana özgüdür, güler yüzlü anlayışlı sabırlı ve pratik çözümler üretebiliyor olmak çok önemlidir.

Hedefimiz, bu ilkelere bağlılıkla hizmet vermektir.

Vizyonumuz

İzmir’de faaliyet gösteren güzellik salonları arasında örnek, lider, dinamik ve güvenilir bir güzellik salonu olarak Sağlık, Güzellik ve Estetik sektöründeki son teknolojik donanımları, titizliğimiz ve kişiye özel hizmetlerimizle birleştirerek, kendini sürekli geliştiren, kalıcı çözümler üreten bir işletme olmak ve beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmetler sağlamaktır.

Güçlü Yönlerimiz

* Kişisel bakıma yönelik tüm faaliyetleri tek çatıda toplamış olmamız,
* Son teknolojik donanıma sahip olmamız,
* Konusunda uzman personel istihdam etmemiz,
* Diğer salonlarda bulunmayan, güvenli çocuk oyun alanının salonumuzda bulunması,
* İkram çeşitliliği sunmamız,
* Tam steril malzemeler ve anti bakteriyel ürünlerle, son derece hijyenik bir ortamda hizmet veriyor olmamız.

HİZMETLERİMİZ

Sadece estetik açıdan değil sağlık açısından da cildimizin temizlik ve bakımına özen göstermek, yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklık ve deformasyon gibi problemlerin önlenmesi bakımından çok faydalıdır.Aksi takdirde UV ışınları,makyaj,serbest radikaller,sigara,stres,hava değişimleri ve yanlış beslenme cildimizi olumsuz yönde etkiler ve genç yaşta olmamıza rağmen yorgun ve solgun görünmemize neden olur.

Bakımlı ve güzel görünmekten vazgeçemeyen bayanların en fazla önem verdiği alanlardan bir tanesidir. Makyaj yaparken doğru ürün kullanarak daha güzel görünmek ve yüzünüzde ön plana çıkmasını istemediğiniz noktaları örtmek mümkün. Kadınların kimi ara sıra, kimi günün her saati, kimi ise belli belirsiz ama illaki makyaj yapar. Salonumuzda, dünya markası ve makyaj’a yön veren M-A-C ürünleri kullanılmaktadır. Uzman yakyöz tarafından cildinize uygun M-A-C ürünleri özenle seçilerek uygulamanız yapılır.

Yaklaşık 1 saatlik Fitness Çalışmasına eşdeğerdir…

– Esneklik kazandırır,
– Vücuttaki tüm kasların derinlemesine çalışmasını sağlar,
– Eklem sakatlıkları riskini minimuma indirir,
– Kan akışı ve oksijenlenmeyi arttırır,
– Hormonların daha yüksek düzeyde çalışmasını sağlar,
– Vücut suyunun drenajını arttırır,
– Osteoporos etkisini azaltır,
– Sırt ve bel ağrısını azaltır, bu bölgeleri güçlendirir,
– Selüliti azaltır,
– Kemik yoğunluğunu arttırır,
– Kolajen üretimini arttırır,
– Zihinsel ve bedensel stresi azaltır,

Helen Güzellik Salonu’nun iddialı olduğu bir diğer uygulama da protez tırnak uygulamasıdır. Pek çok insanın kâbusu olan ve bir türlü vazgeçilemeyen tırnak yeme alışkanlıkları, tırnaklarda hastalık sonucu oluşmuş veya doğuştan olan şekil bozuklukları veya vitamin eksikliği tırnak kırılmalarına rağmen tırnak uzatmak isteyen bayanların en çok tercih ettiği uygulama olan protez tırnak, estetik açıdan oldukça doğal ve güzel görünmesi sebebi ile özellikle son yıllarda oldukça fazla tercih edilen bir yöntemdir.

Microblading Kalıcı Makyaj Sanatında Dünyada kaş yapımında son nokta olağanüstü doğallıkta , manuel  bir yöntemdir.  Geleneksel Kalıcı Makyaj Kıl  Teknikleriyle kıyaslandığında yarı kalıcı olarak kabul edilir.  Pigmentlerin epidermise yerleştirilmesi klasik kalıcı makyaj kıl tekniğinde kullanılan iğnelerden 3 kat daha ince ve çoklu iğneler  kullanılarak yapılır. Rengi yüzeye yakın yerleştirdiğimiz için  net ve çok ince görünür.

Gözlere anlam ve mana katan kirpiklerdir. Gözlerimizi son derece alımlı ve çarpıcı gösterir. İri göz yüzyıllardan beri güzelliğin simgesi olmakla beraber, kişiye son derecece de sempatik bir görünüş katar. Şimdi çarpıcı bakışlar ve alımlı gözlere sahip olmak çok kolay. İpek kirpik uygulaması ile kirpiklerinizi uzatabilir ve çarpıcı bakışlara sahip olabilirsiniz.

Kalıcı makyaj veya daha doğru ismiyle ‘’Micro Picmentation’’ mikro, steril ve tek kullanımlık bir iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına yerleştirilme işlemidir. Bu alerjik olmayan, ciltlerde özellikle yüz ve vücut kullanımı için özel üretilmiş olup, herhangi bir katkı maddesi içermez.Tamamiyle Organiktir doğaldır

Sauna içerisinde sıcak ve kuru havanın bulunduğu ,insanların rahatça yatıp oturabilecekleri kadar büyüklüğü olan ahşaptan yapılmış bir çeşit sıcak hava banyosudur. Genel olarak saunada sıcaklık 40 ile 90 C derece arasındadır. Hararet tavan yüksekliğinde 100 C dereceyi bulur.

Kişiye ince çorap giydirilerek ayaklar, bacaklar ve karın sarılır ve lenf drenajı cihazı çalıştırılır. Cihaz parmak uçlarından yukarıya doğru, düzenli aralıklarla basınç uygulayarak, lenf drenajını sağlar. Haftada 2 ya da 3 kez uygulanabilir. Vellashape sonrasında uygulamanın etkinliğini arttırmak için uygulanır. Seanslar yaklaşık 30 dakika sürer.

 

 

 

 

 

 

Yorumlar 0

Bu sayfaya ilişkin bir yorum henüz yapılmadı.