• Harita
  • Çevre
  • Yol Tarif
  • Driving
  • Walking
  • Bicycling
  • Transit

Atasun Nakliyat

  • 1788
Tesis Bilgileri
Website -
Adres: Mehmet Akif Caddesi No: 23 Kat: 8 Daire: 5 Şirinyer- Buca İzmir
HAKKINDA

EVDEN EVE NAKLİYAT

Kurumsal İzmir Evden Eve Nakliyat şirketleri içinde ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve asansörlü ev taşıma hizmeti sunan profesyonel nakliye firmasıyız. Sorunsuz ve hijyenik ev taşımak hayal olmaktan çıkıyor.

KURUMSAL NAKLİYAT

Profesyonel ve güvenilir kadrolar ile kurumsal firmalara kusursuz Kurumsal Taşıma hizmeti veren firmamız yılların verdiği tecrübe ile yüzlerce kurumsal firmaya hizmet vermiş olmanın gururunu yaşıyor.

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Asansörlü Evden Eve Nakliyat şirketleri içinde, kaliteli ve ekonomik ev taşıma hizmeti bizde. Yurt dışından ithal ettiğimiz ev taşıma asansörleriyle ev eşyanızı çizmeden sorunsuz şekilde taşıyoruz.

DEPOLAMA HİZMETLERİ

Ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama, parça eşya depolama ve koli depolama gibi tüm depo ihtiyaçlarınız için hijyenik ve korunaklı depolarımız ile sizin hizmetinizdeyiz.

EŞYA PAKETLEME

Atasun Nakliyat, ev ve ofis taşıma işlerinizde size yurt dışından ithal korunaklı ve hijyenik ambalajlama malzemeleriyle hizmet sunar. Tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız korunaklı ambalajlama malzemeleriyle sarılır.

ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT

Profesyonel ve güvenilir kadrolar ile şehir içi evden eve nakliyat ile eşyalarınızı koruma altında istediğiniz zamana yetiştirerek sorunsuz taşıma hizmeti veriyoruz. Sadece bizi aramanız yeterli.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Şehirler Arası Nakliyat sistemimizle en uygun fiyata, güvenceli ve hizmet kalitesi doğrultusunda şehirler arası taşınma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Sadece bizi aramanız yeterli.

SİGORTALI TAŞIMACILIK

İşimiz taşımanızda sorunsuz ve stressiz şekilde süreci atlatmanızı sağlamaktır. Taşınırken elemanlarımızdan oluşan tüm hasar ve ziyanlarınızı karşılıyoruz.

PARÇA EŞYA TAŞIMA

Şehirler arası parça eşya taşıma ve şehir içi parsiyel eşya nakliyesi, İzmir evden eve nakliyat firmaları arasında İzmir nakliyat şirketiyle yapılır. Atasun nakliyat İzmir’ den tüm illere parça eşya taşıması için sizlere özel ekipler oluşturur

Yorumlar 0

Bu sayfaya ilişkin bir yorum henüz yapılmadı.