• Harita
  • Çevre
  • Yol Tarif
  • Driving
  • Walking
  • Bicycling
  • Transit

Arkadaş Matbaacılık

  • Düzenleme: in
  • 1590
Tesis Bilgileri
Adres: 1258 Sokak No: 22 Kahramanlar - İzmir
HAKKINDA

Arkadaş Matbaacılık, kurulduğu gün “başaracağız” dedi ve başardı. 1981’de küçük bir mekanda faaliyete başlayan Arkadaş Matbaacılık’ın 35 yıl öncesinin tüm yetersiz koşullarında en önemli avantajı işinin erbabı oluşu, kusursuzluk arayışıdır.

Arkadaş Matbaacılık bugün, genç yetenekli ve deneyimli ekibiyle toplam 1020 metrekarelik, çağdaş tesislerinde hizmet vermektedir. Günümüz matbaacılığının en yeni teknolojik olanaklarıyla donatılmış olan Arkadaş Matbaacılık kartvizitten afişe her türlü basım hizmetini kapsayan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Arkadaş Matbaacılık başarıyla geride bıraktığı 35 altın yılın gururunu taşıyarak, ilk günün heyacını içinde arkadaşlığını ve dostluğunu müşterilerine sunmaktadır.

Arkadaş Matbaacılık her türlü kağıt üzerine, her tip baskı yapabilecek teknolojik donanıma sahiptir. Çünkü tek hedefi vardır: Kağıda can katıp, “O”nu yaşama hazırlamak. Arkadaş Matbaacılık’ın kapısından içeriye giren her çeşit ham ve boş kağıt, kısa bir süre sonra renk renk, pırıl pırıl bir halde yaşama geri döner. Katalog olur, kartpostal, föy, afiş ya da klasör olur. Akla gelecek her türlü basılmış malzeme olur.  O, başlangıçta sade ve sıradan bir kağıttan farklı olarak, artık, bir anlam ve biçim bütünüdür. Mesaj taşır, anlatır, ikna eder. Bazen bir resim veya fotoğraftır. Duygulara seslenir. Davranışlara yön verir. Eskiden bomboş olan o kağıt, eşine az rastlanan bir ekip ruhunun, üstün teknolojinin, yılların biriktirdiği deneyimin ve ustalığın sembolüdür. Bir Arkadaş Matbaacılık ürünü, yaşamdaki kullanım alanına vardığında, fonksiyonunu başarıyla tamamlayarak mutlaka tam isabetle hedefine ulaşır.

Arkadaş Matbaacılık müşteri temsilcisinin ajandasında yeralan iş bildirim notlarının tümü acil, programlı ve teslim tarihlidir. Çünkü Arkadaş Matbaacılık’a göre her iş zamanında tamamlanınca değerli ve anlamlıdır. Arkadaş Matbaacılık ekibi, çalışma koşullarını mutlaka iş teslim tarihine göre ayarlar. Gün gelir 24 saat yetmez 25. saatin peşine düşer. Arkadaş Matbaacılık, “zamanında iş teslimi” sözünü bir geleneğe dönüştürmenin haklı gurunun 35 yıldır tüm müşterileriyle paylaşmaktadır.

“Farklı” aranır, “yeni”nin izi sürülür. Hazırlanan eskizler, müşteri beğenileriyle örtüştüğü, slogan ve metinler çıktığı an, orijinaller de biter. Yeni bir iş için baskı öncesinde gereken tüm hazırlıklar hızla tamamlanarak, iş,  dijital hazırlık ve kağıdın buluşması için Arkadaş Matbaacılık’ın baskı uzmanlarına ve çağdaş baskı teknolojisine bırakılır.

Yorumlar 0

Bu sayfaya ilişkin bir yorum henüz yapılmadı.